USD: 28.1 грн EUR: 32.95 грн RUB: 0 грн
Про компанію
Про компанію:

Компанія "Автосклад" створена в 2020 році і є новим підприємством на ринку України, але ми маємо багату історію і великий досвід продажів автозапчастин до іномарок з 1995 р ..

З 2016 року по причині форс-мажорних обставин ми пропали з ринку України на 4 роки. У 2020 р ми запустилися як окремий підприємство від раніше існуючої компанії EXPRESS-AUTO (м.Донецьк).

Пріоритетною нашою метою було і залишається - об'єднання великої кількості автозапчастин, що знаходяться в наявності в Україні на нашому сайті, для того, щоб мати можливість запропонувати покупцям будь-які автозапчастини до іномарок в короткі терміни і за мінімальними цінами. Ми працюємо як з оптовими, так і роздрібними покупцями.

Ми раді запропонувати нашим клієнтам:

 • широкий асортимент оригінальних і неоригінальних автозапчастин та аксесуарів до автомобілів Toyota, Lexus, Mazda, Honda, Acura, Nissan, Infiniti, Mitsubishi, Audi, Mercedes, BMW, Volkswagen, Skoda, Seat, Hyundai, Kia, Renault, Peugeot, Subaru, Porsche, Volvo, Saab, Suzuki, Opel, Chevrolet, Chery, Great Wall і ін. більш ніж з 500 складів України.
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта і гнучку систему знижок для оптових покупців автозапчастин.
 • можливість пошуку необхідних автозапчастин різними способами:
  1. за номером деталі (з отриманням аналогів)
  2. запит по VIN-коду автомобіля (запит за номером кузова)
  3. каталоги автозапчастин для самостійного пошуку.
 • систему контролю за станом замовлень.
 • будь-яку форму оплати.
 • доставку в будь-яке місто України зручною для Вас транспортною компанією.

Кваліфіковані співробітники нашої компанії завжди готові відповісти на Ваші запитання та допоможуть підібрати необхідні автозапчастини.